Mobil varil taşıma ve çevirme arabaları


Varili, dökülmeyi engellemek için dikey pozisyonda, bir musluk ile boşaltılması için yatay pozisyonda kitlenebilir.Kilit açıldığında, içeriği çalkalamak için her yöne çevrilebilir veya istenilen her açıda manuel olarak eğik halde tutulabilir. 8" naylon veya poliüretan makaralı rulman tekerleri ve 4" döner tekerleri ile, hareket ettirmesi ve çevirmesi çok kolaydır. Gerçekten kaliteli bir yapıya sahip olan bu varil taşıyıcının, taşıma masraflarını azaltmak adına, parçalar halinde nakliyesi yapılır.

Mobil varil taşıma arabası ve yatay sehpası


Varili eğmeye yardımcı olmak için yükleme kolu mevcuttur.Yükleme/boşaltma ve taşıma sırasında varilin kıskaç ile güvenli biçimde sabitlenmesi için polyester ağ kemeri mevcuttur.Kancalı damlama tepsisi mevcuttur.

Yükleme kollu varil taşıma arabaları


30 veya 55 galonluk çelik, plastik veya fiber varilleri kolaylıkla taşır.Çıkartılabilir kol, varili arabaya oturmak için eğimde kullanılır ve bir cıvata anahtarı ve kilit açıcı içerir.

Palet üzeri varil yerleştirme arabaları


Çift mandallar varilin ağırlığını sabit tutarlar ve operatör bir ağırlık tutmayana veya varil aracını dengeleme gereği kalmayana kadar, kolun sabit olduğu çeşitli pozisyonlar sağlarlar.

mobil-manuel-varil-tasima-ellecleme-kaldirma-goturme-cevirme-arabasi
mobil-manuel-varil-tasima-ellecleme-kaldirma-goturme-cevirme-arabasi